Co pro mě znamená

23. března 2007 v 18:21 |  Smrt
SMRT........velmi zvláštní slovo. Většinou, když potká někoho z přátel, nenávidíme ji, ptáme se, proč vlastně přišla a proč zrovna k vašemu příteli. V tomto okamžiku ji nenávidíme, nensnášíme, proklínáme. Ale někdy - někdy nám připadá jako to jediné, co nás dokáže vysvobodit z tohoto světa. To pak chceme, aby přišla co nejdříve. A myslíme to zcela vážně. Já se setkala s oběma druhy citu, který můžete ke smrti cítit. Je to ale už dýl. A smrti se nebojím. Ale tak nějak se bojím toho, co přijde potom a to proto, že nikdo vlastně neví, co přijde. Takže se spíš bojím neznáma. A kdo ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tobiáš Balanda Tobiáš Balanda | E-mail | Web | 28. března 2008 v 14:47 | Reagovat

Já jsem věřící křesťan. Stal jsem se věřícím člověkem, když mi bylo 18 let. Nyní mi je 23 let. Uvěřil jsem tak, že jsem si nejdřív uvědomil, že mám ten nejzávažnější hřích a sice, že nevěřím v Ježíše Krista.

Bůh stvořil člověka dokonale. To znamená, že také jako nesmrtelného. Člověk však padl do hříchu. Kvůli hříchu si každý zaslouží věčnou smrt - ohnivé jezero, věčné zavržení od Boha. Protože Bůh je svatý a spravedlivý a žádný hřích nemůže tolerovat. Bůh však výlučně ze své nezměrné lásky nepřestal k lidem mluvit. Poslal na svět Svého jediného Syna Ježíše Krista, který jediný byl člověk bez hříchu. On zemřel za všechny hříchy všech lidí na golgotském kříži. Prolil svou svatou krev na odpuštění všech hříchů celého lidstva. Bůh Jeho oběť potvrdil tím, že Ho třetího dne vzkřísil z mrtvých. Poté byl viděn jako vzkříšený Pán od mnoha svědků. Pak vystoupil zpět na nebesa ke Svému Otci. Každý jedinec, který uvěří, že Pán Ježíš místo něho zemřel a vstal z mrtvých, obdrží život věčný. Nemusí se už bát smrti, protože může vědět, že po smrti přijde do nebe. Ale kdo Bohu neuvěří a odmítne Kristovu oběť, bude odsouzen do ohnivého jezera a nebude mít již nikdy možnost záchrany.

2 hmmmm hmmmm | 11. června 2008 v 13:33 | Reagovat

ale karolína neni věřici  to mi řikala její kamoškajsem  ze 6třidy a chodím s tebou do školy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama