Členové Static-x

5. dubna 2007 v 7:10 |  Static-x
Wayne Static
Wayne Static skutečným jménem Wayne Richard Wells (* 4. listopadu 1975, Muskegon, Michigan) je zpěvák a kytarista kapely Static-X.Narodil se v Muskegonu v Michiganu, ale jeho domovským městem je Shelby.Když mu byly 3 roky, dostal dětskou kytaru, skutečnou dostal v sedmi. Rok potom, co vyhrál talentovou soutěž s písní Skip to My Lou', začal brát lekce. Začal studovat Western Michigan University v Kalamazoo, ale po dvou letech studia zanechal, protože neměl dostatek času věnovat se muzice.Je to zakladatel a frontmanem skupiny, vymýšlí i většinu textů a hudby. Ještě před Static-X působil v kapele Deep Blue Dream.
Koichi Fukuda
Koichi Fukuda je japonský kytariska skupiny Static-X pocházející z Osaky.Dodnes umí mnohem lépe japonsky, než anglicky, což je důvod, proč se tak zřídka účastní rozhovorů. Je to první kytarista skupiny, po turné k albu Wisconsin Death Trip skupinu opustil, aby se věnoval rodině a vedlejším projektům (skupina Revolve). Ke kapele se připojil až po vyhození Trippa Eistena (po Shadow Zone, během nahrávání Start a War). Jeho motto je "Music speaks louder then words." (Hudba mluví hlasitěji než slova.) Prvním nástrojem na který hrál bylo piano. Jako malý kluk lekce nenáviděl, ale nyní si stále rád na klasické piano zahraje. Když mu bylo 15 zamiloval si hru na kytaru. Říká, že to bylo kvůli tomu jak se kytara liší od piana: je přenosná, snadno si ji může člověk uzpůsobit a podobně. Taky skládá hudbu k filmům, reklamám a videohrám. Je to fanda Hvězdných válek.
Tony Campos
Tony Campos je kytarista skupiny Static-X.Jeho jméno je zkratka od Antonio. Má přezdívku Mr. T. Je původem z Californie, ale má španělské kořeny. Jediný člen kapely, který spolu s Waynem přestál všechny změny. Působí ve vedlejším projektu Assesino (zpěvák), kde zpívá španělsky. Španělsky nazpíval také jednu písničku z alba Start a War - Otsego Amigo. Je trochu silnější postavy, jeho ruce zdobí několik tetování, dříve měl dlouhé kudrnaté vlasy, nyní je nakrátko, nosí plnovous. Po obou rukách má tetování.
Nick Oshiro
Nick Oshiro je bubenk kapely Static-X, který je původem z Jižní Afriky. Před Static-X působil v jihoafrické kapele Seether. Ke Static-X se připojil během turné k albu Shadow Zone. Skupina si ho vybrala z více než 29 bubeníků poté, co třikrát přijel na konkurz. Podílel se teprve na nahrávce Start a War. Wayne o něm říká, že je to ďábelský bubeník a jeho bubny byly na albu Start a War ponechány v původní podobě, bez úprav počítačem, což přispívá k syrovějšímu zvuku. Je to oblíbenější člen kapely. Bydlí v L.A.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama